MÖBLER / Stolar & Fåtöljer / Stolar 11209478
nr 1120 9478
Stolar
6 st, 1950-tal
Kondition: slitage
Utrop:
600 kr
Såld:
400 kr
måndag 31 juli 2017
kl 19:02:47
200 kr
250 kr
350 kr